Переобладнання пікапу в мобільну майстерню для СПЕЦПІДРОЗДІЛУ KRAKEN

Опубліковано:
27 березня 2023, 16:25
Переглядів:
1031
Статус:
Завершено
Дивитись фото Переобладнання пікапу в мобільну майстерню для СПЕЦПІДРОЗДІЛУ KRAKEN

Благодійний фонд ТВІЙ КРОК отримав автівку для переробки цього пікапу Mitsubishi L200 у мобільну автомайстерню на колесах - Locker.

Авто успішно перероблено та передано бійцям для несення бойової служби в спецпідрозділі Кракен.

Дякую всім, кто долучився та підтримував!

Слава захисникам!

Відео до звіту
Відео Переобладнання пікапу в мобільну майстерню для СПЕЦПІДРОЗДІЛУ KRAKEN 1
Отримали автівку від Kraken для переробки в мобільну автомайстерню Locker
Відео Переобладнання пікапу в мобільну майстерню для СПЕЦПІДРОЗДІЛУ KRAKEN 2
Авто для Спецпідрозділу Kraken готове і пройшло всі етапи переобладнання
Відео Переобладнання пікапу в мобільну майстерню для СПЕЦПІДРОЗДІЛУ KRAKEN 3
Передача автомайстерні бійцям спецпідрозділу Kraken
Відео Переобладнання пікапу в мобільну майстерню для СПЕЦПІДРОЗДІЛУ KRAKEN 4
Подяка від командира спецпідрозділу Kraken - Костянтина Немічева
Відео Переобладнання пікапу в мобільну майстерню для СПЕЦПІДРОЗДІЛУ KRAKEN 5
Фінальне відео зустрічі і передачі мобільної майстерні Locker до Спеціального підрозділу Kraken

Спецпідрозділ Головного управління розвідки Міністерства оборони України "Кракен" наводить справжній жах на окупантів. Він вже став "страшилкою" в російській пропаганді, а все через свою успішність на фронті. Бійці "Кракена" звільнили не один населений пункт на Харківщині, в тому числі такі міста як Балаклія та Куп'янськ. До того ж підрозділ є розвід-диверсійним, тому проводить складні військові операції і працює в тилу ворога.

Бійці майбутнього спецпідрозділу "Кракен" почали підготовку до можливого повномасштабного вторгнення РФ за півроку до 24 лютого. Ветерани полку "Азов" та офіцери ГУР робили вишколи, де ділились своїм досвідом з цивільними. Всього через курси підготовки пройшли 3 тисячі людей. Тому в перші години війни їм вдалося мобілізувати близько 900 осіб серед тих, хто пройшов вишколи, і зайняти оборонні позиції на Окружній дорозі Харкова. 27 лютого бійці разом з іншими підрозділами сил оборони України знищили російську колону, якій вдалося прорватися у місто. На 3-4 день повномасштабного вторгнення майбутній спецпідрозділ вже налічував 1500 чоловік.

Сам окремий розвід-диверсійний підрозділ "Кракен" ветерани "Азову" і добровольці сформували у березні на базі Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Свою першу операцію спецпризначенці "Кракена" провели 25 березня, коли звільнили село Вільхівка і ударно-штурмовими діями нейтралізували стратегічний задум армії РФ, поставивши крапку у планах росіян у напрямку Харків-Чугуїв. Успіх в цій операції мав стратегічне значення у відновленні положення фронту та подальшої деокупації села Мала Рогань. Всього у ході боїв за Вільхівку спецпідрозділ "Кракен" ліквідував 70 окупантів і 27 - взяв в полон, а також знищив 3 одиниці техніки та захопив МТ-ЛБ і командно-штабну машину російських військ. Незважаючи на успішно проведену наступальну операцію, "Кракен" втратив 6 бійців загиблими.

29 квітня бійці "Кракену" за підтримки офіцерів Головного управління розвідки звільнили село Руська Лозова. Це стратегічно важливий населений пункт, що знаходиться на трасі "Харків-Бєлгород". Звідти загарбники прицільно обстрілювали цивільну інфраструктуру і житлові масиви Харкова. Війська Росії зазнали втрат у понад 100 чоловік живої сили та близько 20 одиниць техніки.

Після звільнення Руської Лозової перед "Кракеном" стало завдання термінового штурму селища Питомник, оскільки утримання одного населеного пункту без іншого було неможливе. Питомник - це стратегічна висота, контроль якої унеможливлював обстріли Харкова зі ствольної артилерії. 10 травня спецпризначенці разом з іншими підрозділами сил оборони України деокупували селище. Під час операції по звільненню Руської Лозової і Питомника загинули 7 воїнів спецпідрозділу.

На протязі наступних двох місяців спецпідрозділ "Кракен" утримував оборону у Питомнику проти двох батальйонно-тактичних груп військ РФ. І це при тому, що "Кракен" виконує зовсім інші завдання. Потім на позиції у селищі зайшли суміжні підрозділи сил оборони України, а спецпідрозділ "Кракен" отримав завдання висуватися у Луганську та Донецьку області.

В середині липня спецпідрозділ "Кракен" провів вогневий наліт на селище Білогорівка Луганської області і зірвав наступ росіян на місто Сіверськ на Донеччині. В ході операції спецпризначенці ліквідували 60 окупантів і знищили 5 одиниць техніки ЗС РФ. Ще двох загарбників "Кракен" взяв в полон, серед них - розвідник ГРУ Росії.

Наступною успішною операцією спецпідрозділу стало звільнення міста Балаклія. З цієї операції починався контрнаступ українських військ і саме вона переломила фронт загарбників на Харківщині. У підсумку бійці "Кракену" підняли український прапор і офіційно доповіли президенту України Володимиру Зеленському про деокупацію міста.

Майже одразу "Кракен" провів Куп'янську наступальну операцію та форсував річку Оскіл, що дозволило вибити російську армію з лівобережної частини міста Куп'янськ і створити плацдарм для суміжних підрозділів сил оборони України. 27 вересня спецпідрозділ "Кракен" повністю зачистив від загарбників селище Куп'янськ-Вузловий. Під час зачистки селища одна зі штурмових груп "Кракену" натрапила на взвод російських військ. В результаті щільного контакту ворожа група була розбита і з втратами відступила, залишивши багато трофеїв. Також спецпризначенці звільнили селище Ківшарівка, села Подоли, Новоосинове, Глушківка і Колісниківка.

В ході всієї операції українська армія знищила та відкинула такі російські підрозділи: 27-му окрему мотострілецьку бригаду, 55-ту окрему мотострілецьку бригаду, 200-ту окрему мотострілецьку бригаду, 61-шу окрему бригаду морської піхоти, ПВК "Вагнера" і загони "Барс". Загалом контрнаступ у Харківській області забрав життя 9 бійців "Кракену". Наразі наступальна операція військ України успішно продовжується на лівому березі річки Оскіл.

Благодійний фонд ТВІЙ КРОК оголошує збір на переобладнання пікапу в мобільну майстерню зі всіма інструментами та обладнанням для спецпідрозділу KRAKEN.

Зроби свій крок до ПЕРЕМОГИ!

Дата Email Сума
2023-05-02 12:15:00 g********e@icloud.com 648891 UAH
2023-04-15 22:25:25 g********3@gmail.com 4 UAH
2023-04-14 11:33:24 v********a@gmail.com 200 UAH
2023-04-14 08:58:19 y********0@gmail.com 50 UAH
2023-04-13 07:20:08 d********0@gmail.com 100 UAH
2023-04-13 06:07:17 e********2@gmail.com 100 UAH
2023-04-12 14:57:41 p********0@gmail.com 100 UAH
2023-04-11 16:50:48 k********2@gmail.com 50 UAH
2023-04-04 20:21:32 o********o@gmail.com 5 UAH
2023-03-31 15:06:03 d********r@gmail.com 500 UAH

Переобладнання пікапу в мобільну майстерню для СПЕЦПІДРОЗДІЛУ KRAKEN

Опубліковано:
27 березня 2023, 16:25
Переглядів:
1031
Статус:
Завершено
Дивитись фото Переобладнання пікапу в мобільну майстерню для СПЕЦПІДРОЗДІЛУ KRAKEN
Як отримати допомогу від нашого фонду?
Умови та інструкції щодо отримання допомоги від нашого фонду
Передано допомоги
₴ 13 048 055
Передано допомоги
Отримали допомогу від фонду
40 частин
Отримали допомогу від фонду
Допомогли військовим разом з нами
41 772 людей
Допомогли військовим разом з нами
Допомоги передано до рук військових
100%
Допомоги передано до рук військових
Детальніше
Поширені запитання

Кращим варіантом допомоги буде зробити внесок у наш благодійний фонд. Для цього потрібно перейти на сторінку ПІДТРИМАТИ та обрати зручний вам спосіб.

Ні, немає мінімальної суми пожертви. Кожен внесок, будь то один долар чи більше, може змінити ситуацію, і ми дуже вдячні за кожну пожертву.

Вказана вами сума автоматично списуватиметься з вашої картки щомісяця. Списання наступних місяців будуть відбуватися в дату, коли відбувся перший платіж.

Якщо ви зробите внесок на нашому сайті, ви зможете самостійно вибрати проект, який хочете підтримати. Якщо ви не оберете конкретний проект, ваші благодійні внески будуть спрямовані на підтримку основних напрямків діяльності Фонду "ТВІЙ КРОК": 

  • підтримка технічного оснащення сил оборони України; 
  • закупівля спецтехніки та обладнання; 
  • допомога Збройним Силам України та територіальній обороні.

Ми зобов'язуємося використовувати всі пожертви з максимальною ефективністю.

Якщо ви або ваша організація бажаєте стати партнером фонду «ТВІЙ КРОК», надішліть нам запит на співпрацю на office@tviykrok.com.ua

  • Фонд не приймає індивідуальні запити на допомогу конкретному військовослужбовцю, або запити від родичів/друзів/знайомих із проханням забезпечити їх близьких. Основний акцент фонду складається на наданні допомоги підрозділам.
  • Фонд не приймає індивідуальні замовлення за благодійні внески.
  • Фонд не розглядає запити від волонтерів чи інших осіб, які не мають прямого запиту командування підрозділу до фонду.
  • Фонд не обробляє запити на доставку допомоги військовим.
  • Фонд не розглядає запити, які були проговорені на гарячу лінію, надіслані в особисті повідомлення команді фонду, залишені в коментарях чи повідомленнях фонду та його представників.

Ви можете допомогти Фонду онлайн. Якщо ви активний користувач соціальних мереж, ви можете:

  • запросити своїх друзів підписатися на сторінку нашого Фонду;
  • поділитися нашими дописами та розповісти про проєкти Фонду.

Ваша активність збільшує охоплення нашої сторінки та кількість людей, які поділяють наші цінності. Разом ми можемо зробити набагато більше.