Тубус від ударного підривника боєприпасів PDM557

Найпростіший спосіб підтримати воїнів на фронті - зробити благодійний внесок на сайті. Це можливість підтримати донатами актуальні проєкти. Ви обираєте речі, які подобаються, закидаєте донат і ми вам відправляємо обрані речі.

Ми не торгуємо! Всі речі, які представлені на платформі – подяка від наших воїнів. У свою чергу - ми вдячні кожному фінансовому партнеру фонду ТВІЙ КРОК, та всім хто нас підтримує. Платформа - перш за все історія про увагу, комунікацію і подарунок. Ви можете вказати отримувачем своїх рідних, друзів, колег. Розкажіть їм про те, як можна наближати перемогу і що для того робити.

В наявності
(Код: PDM557)
250 ...
Опис:

Тубус під ударний підривник, що використовується в осколково-фугасних 105-мм, 155-мм та 8-дюймових гаубицях, 90-мм та 120-мм гарматах, а також у 4,2-мм мінометних боєприпасах НАТО. Корпус тубуса виготовлений з пресованого паперу, зверху та знизу жерстяні ущільнювачі.

Розміри: 75мм (довжина); 75мм (ширина); 165мм (висота).

Як отримати допомогу від нашого фонду?
Умови та інструкції щодо отримання допомоги від нашого фонду
Передано допомоги
₴ 13 048 055
Передано допомоги
Отримали допомогу від фонду
40 частин
Отримали допомогу від фонду
Допомогли військовим разом з нами
41 763 людей
Допомогли військовим разом з нами
Допомоги передано до рук військових
100%
Допомоги передано до рук військових
Детальніше
Поширені запитання

Кращим варіантом допомоги буде зробити внесок у наш благодійний фонд. Для цього потрібно перейти на сторінку ПІДТРИМАТИ та обрати зручний вам спосіб.

Ні, немає мінімальної суми пожертви. Кожен внесок, будь то один долар чи більше, може змінити ситуацію, і ми дуже вдячні за кожну пожертву.

Вказана вами сума автоматично списуватиметься з вашої картки щомісяця. Списання наступних місяців будуть відбуватися в дату, коли відбувся перший платіж.

Якщо ви зробите внесок на нашому сайті, ви зможете самостійно вибрати проект, який хочете підтримати. Якщо ви не оберете конкретний проект, ваші благодійні внески будуть спрямовані на підтримку основних напрямків діяльності Фонду "ТВІЙ КРОК": 

  • підтримка технічного оснащення сил оборони України; 
  • закупівля спецтехніки та обладнання; 
  • допомога Збройним Силам України та територіальній обороні.

Ми зобов'язуємося використовувати всі пожертви з максимальною ефективністю.

Якщо ви або ваша організація бажаєте стати партнером фонду «ТВІЙ КРОК», надішліть нам запит на співпрацю на office@tviykrok.com.ua

  • Фонд не приймає індивідуальні запити на допомогу конкретному військовослужбовцю, або запити від родичів/друзів/знайомих із проханням забезпечити їх близьких. Основний акцент фонду складається на наданні допомоги підрозділам.
  • Фонд не приймає індивідуальні замовлення за благодійні внески.
  • Фонд не розглядає запити від волонтерів чи інших осіб, які не мають прямого запиту командування підрозділу до фонду.
  • Фонд не обробляє запити на доставку допомоги військовим.
  • Фонд не розглядає запити, які були проговорені на гарячу лінію, надіслані в особисті повідомлення команді фонду, залишені в коментарях чи повідомленнях фонду та його представників.

Ви можете допомогти Фонду онлайн. Якщо ви активний користувач соціальних мереж, ви можете:

  • запросити своїх друзів підписатися на сторінку нашого Фонду;
  • поділитися нашими дописами та розповісти про проєкти Фонду.

Ваша активність збільшує охоплення нашої сторінки та кількість людей, які поділяють наші цінності. Разом ми можемо зробити набагато більше.