З гордістю повідомляємо, що ми взяли участь у військовій виставці на ВДНГ, що відбулася за сприяння громадської організації "Справа Громад". Ми вдячні за це запрошення, яке дало можливість громадянам самостійно побачити наші розробки та військову техніку, які не лише необхідні, а й визначають наш шлях до перемоги! Кожна наша розробка, кожна деталь та технічне рішення спрямовані на те, щоб забезпечити наших захисників найкращим. 

Фонд "Твій Крок" на виставці виступив як центральна точка, де відвідувачі мали можливість долучитися до благодійних програм та дізнатися про різні проєкти фонду. Це була чудова нагода для всіх зацікавлених осіб ознайомитися з роботою фонду та зробити свій внесок у підтримку військових.

Однією з ключових ініціатив фонду на виставці була збірка коштів на потреби воїнів на передовій. Представники фонду також активно консультували відвідувачів щодо різних програм та проєктів, спрямованих на підтримку військових та їх сімей. Це дозволило відвідувачам отримати детальну інформацію про роботу фонду, а також про те, як саме кожен може стати частиною цієї важливої місії підтримки захисників України.

Участь фонду "Твій Крок" у військовій виставці на ВДНГ була не лише можливістю привернути увагу до важливості підтримки військових, але й активним кроком у забезпеченні підтримки, яку заслуговують наші військові. Цей захід підкреслив важливість об'єднання суспільства та показав, що солідарність - це ключовий елемент нашої підтримки військових, які щодня ризикують своїм життям для захисту України.

Ми переконані, що разом з нашими інноваціями ми робимо важливий крок до нашої перемоги! Дякуємо за підтримку та можливість поділитися нашими досягненнями. Разом ми сильні, разом ми переможемо!